2017 yılında kurulmuş olan firmamız iki mağaza ve iki atölye ile hizmet vermektedir. Tüm amacımız tesbih sanatını sevdirmektir. Bu sanat bizlere kalan tek mirastır ve bunun için firmamız çalışmaktadır.


Koleksiyonluk ve tüm tesbih çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. 

 Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru tesbihler ile müşterilerine sınırsız hizmetler sunmaktadır. En önemli özelliği ise güvene dayalı çalışma prensibini benimsemiş olmasıdır. Bu doğrultuda tüm ürünlerimizde vaatler karşılanmakta, orijinal ve el yapımı ürünler satılmaktadır. İlan açıklamalarında yer alan bilgiler doğrultusunda tüm ürünler iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir.
 

    TESBİH CİNİ için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir.
 

    Siz, değerli Tesbih Cini ailesi, alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak için doğru adrestesiniz.
 

Ve Üstelik sitemizde yalnızca tesbih değil, birbirinden güzel kolyelerde bulabilirsiniz.
 


Sevdiklerinizin ellerine ''değer'' verin sloganıyla başladığımız bu yolda bir çok kişide hatıra kalacak ürünleri buluşturacağız. 

Firmamız aynı zamanda Show tv'de yayınlanan BKM yapımın üstlendiği '' RAMO '' dizisinin resmi sponsorudur. Dizilerde ve filmlerde bir çok alanda yer almaktayız. Tüm çabalarımız tesbih sanatının en iyi yerlere gelmesidir. Tesbih, bize bırakılan yaşayan en güzel mirastır. Dünden,bugüne,yarına...

 

Bize Ulaşın

 


 

Tesbihcini Atölye ve Mağaza

Adres: Coğlaki mahallesi 1209 sokak
No:27/A
Merkez 68100, AKSARAY
Tel : (0530) 656 20 68
E-Posta : [email protected]
 

Tesbihcini Mağaza Çarşı

Belediye caddesi minarecik mahallesi
No:4/A
Merkez 68100, AKSARAY
Tel : (0530) 656 20 68
E-Posta : [email protected]